Затверджено нові Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги

На Хмельниччині подорожчав телефонний зв'язок На Хмельниччині подорожчав телефонний зв'язок

На черговому засіданні, що відбулося 2 вересня 2014 року, НКРЗІ прийняла рішення затвердити Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги і визнати таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 04.04.2013 № 196. Питання щодо перегляду Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги неодноразово обговорювалися на засіданнях відповідної Робочої групи НКРЗІ за участі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, операторів, провайдерів, Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців у сфері телекомунікаційних та інформаційних технологій, Української Асоціації операторів зв’язку «Телас», а також профспілків.

За результатами обговорення було отримано погодження у частині перегляду тарифів у межах, що відповідають запланованому розміру, закладеному у розрахунках основних прогнозних макроекономічних показників економічного і соціального розвитку України на 2014 рік. При цьому об’єктивно враховано і темпи зростання заробітної плати в країні.

Так, згідно з рішенням Комісії передбачено введення в дію нових Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, а саме: тарифів на міський та сільський телефонний зв’язок шляхом збільшення абонплати в один етап, в середньому на 15,5 % для всіх категорій споживачів та з урахуванням диференціації у відсотковому відношенні між міським та сільським телефонним зв’язком. Зокрема, відбудуться наступні зміни тарифів: на міський телефонний зв’язок – збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 14 %; на сільський телефонний зв’язок – збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 27 %.

Абонентна плата за користування телефонним апаратом для населення і бюджетних установ міст і райцентрів становитиме 33 грн 26 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою – 29 грн 91 коп. Нова абонплата за місцевий телефонний зв’язок для населення сіл і селищ міського типу складе 26 грн 32 коп. без погодинної оплати і 23 грн. 01 коп. – з погодинною (всі тарифи вказані без ПДВ).

Зростання абонплати встановлено і для небюджетних організацій, яка складе 47 грн 63 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою – 43 грн 08 коп. Для сіл і селищ нова абонплата зросте до 41 грн. 29 коп. без погодинної оплати і 36 грн 15 коп. – з погодинною.

Це рішення про нові Граничні тарифи набирає чинності з 15 вересня цього року, але не раніше дня його офіційного опублікування. За попередніми даними, впровадження запропонованих тарифів сприятиме росту надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього