На Хмельниччині погашено борги по зарплаті майже на 10 мільйонів гривень
1040 роботодавців підвищили рівень офіційної зарплати своїм працівникамНа Хмельниччині погашено борги по зарплаті майже на 10 мільйонів гривень
Таке громадянське сумління проявили керівники 56 підприємства краю. Водночас 1040 роботодавців підвищили рівень офіційної зарплати своїм працівникам.

Загалом у результаті до місцевих бюджетів додатково надійшло 5,6 мільйона гривень податку з доходів фізичних осіб.
«Сьогодні посилення соціального захисту працюючих, підвищення їх захищеності від небажання окремих підприємців вести легальний бізнес та відмовитися від заробітної плати «у конвертах» залишається першорядним питанням у роботі органів фіскальної служби. Як свідчить практика нашої роботи, публічні заслуховування на засіданнях спільних комісій та на робочих групах стали дієвим методом у переконанні роботодавців забезпечити надійний захист та гідну зарплатню своїм працівникам. Зрештою, до тих, кого важко переконати, застосовуються контрольно-перевірочні заходи», – зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

За моніторинговими даними, заборгованість із заробітної плати в області становить 11,5 мільйона гривень. Найнижчу зарплатню в області отримують перевізники, будівельники і працівники готельно-ресторанного бізнесу. У цих галузях близько половини суб‘єктів господарювання, передусім фізичних осіб – підприємців не мають офіційно зареєстрованих найманих працівників, що також не може не турбувати контролюючі служби.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього