На Хмельниччині понад 200 роздрібних реалізаторів пального сплачуватимуть акцизний податок
За аналітичними даними фахівців Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, на території Поділля понад 200 реалізаторів паливно-мастильних матеріалів в роздріб повинні сплачувати акцизний податок за 5-відсотковою ставкою.На Хмельниччині понад 200 роздрібних реалізаторів пального сплачуватимуть акцизний податок

За аналітичними даними фахівців Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, на території Поділля понад 200 реалізаторів паливно-мастильних матеріалів в роздріб повинні сплачувати акцизний податок за 5-відсотковою ставкою.

Акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, зокрема нафтопродуктів, насамперед бензину та дизельного пального, біодизелю, скрапленого газу та моторного палива сплачується до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу.

Отож, платники акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів не пізніше 20 лютого 2015 року повинні подати декларацію до органу ДФС, на території обслуговування якого знаходиться пункт продажу підакцизних товарів.

Як відомо, базою оподаткування акцизним податком з роздрібного продажу підакцизних товарів – це вартість (з ПДВ) реалізованих через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів, а дата виникнення податкових зобов’язань – це дата здійснення розрахункової операції. Подання декларації з акцизного податку – підстава для автоматичної реєстрації платником акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Форма декларації акцизного податку, а також порядок її заповнення і подання затверджені Наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015р. No14.Нагадаємо, що 28 грудня 2014 року Верховна Рада України ухвалила ЗУ No71-VІІІ \”Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», яким запроваджується новий місцевий податок – акцизний податок з реалізації підакцизних товарів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього