На Хмельниччині понад 4200 гектарів землі зарезервували для учасників АТО
На території Хмельницької області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 4265,28 гектарів. Ділянки можуть бути використані для будівництва житлових будинків (182,4 га), ведення індивідуального садівництва (177,5 га) та особистого селянського господарства (3905, 4 га).На Хмельниччині понад 4200 гектарів землі зарезервували для учасників АТО
На території Хмельницької області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 4265,28 гектарів. Ділянки можуть бути використані для будівництва житлових будинків (182,4 га), ведення індивідуального садівництва (177,5 га) та особистого селянського господарства (3905, 4 га).

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні наділи, яка зведена у графічному атласі. Матеріали про землі розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області.

Усього з моменту започаткування ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Хмельниччини із заявами про отримання ділянок звернулись 2490 учасників АТО. Понад 2000 заявників уже отримали дозволи на розробку проектної документації для оформлення земель загальною площею 3196 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

«Землевпорядники Хмельниччини резервують землі та щотижнево оновлюють переліки вільних ділянок, щоб всі учасники АТО змогли отримати наділи для своїх потреб» – зазначає Олександр Ревко, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього