На Хмельниччині пообіцяли прибрати стихійне сміттєзвалище
У селі Дашківці, що на Віньковеччині Хмельницької області, на узбіччі дороги розрослося величезне сміттєзвалище. Замість дослухатися до побажання громади та прибрати непотріб у силосні ями, місцева влада ігнорує звернення селян. Врешті дашківчани звернулися по допомогу до «Народного контролю».На Хмельниччині пообіцяли прибрати стихійне сміттєзвалище
У селі Дашківці, що на Віньковеччині Хмельницької області, на узбіччі дороги розрослося величезне сміттєзвалище. Замість дослухатися до побажання громади та прибрати непотріб у силосні ями, місцева влада ігнорує звернення селян. Врешті дашківчани звернулися по допомогу до «Народного контролю».

За словами мешканця Дашковець пана Сергія, колись у селі було відведене спеціальне місце для сміттєзвалища, сміття постійно зсипали у яму. Зараз за селищною сміттяркою ніхто не стежить, то ж вона захопила величезну територію.

«Тут гарна природа, місця дуже красиві, але прогулятися неможливо – сморід, сміття», – нарікають як місцеві мешканці, так і приїжджі дачники. Вони кажуть, що не бачать проблеми в тім, щоб завантажити сміття на трактор та вивезти його у силосні ями, але господаря у селі для цього, видається, немає.

Команда «Народного контролю» звернулася до дашковецького сільського голови: Марія Гладун пообіцяла прибрати звалище вже до кінця вересня. За її словами, на найближчій сесії сільської ради виділять кошти на благоустрій території, а тоді направлять трактор та працівників на місце звалища, щоб вони вивезли сміття.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього