На Хмельниччині попри заборону чоловік наловив риби на 7 тисяч гривень
Житель села Гораївка Кам’янець-Подільського району закинув у Дністер 5 сіток, у які попалося дві сотні рибин.На Хмельниччині попри заборону чоловік наловив риби на 7 тисяч гривень
Житель села Гораївка Кам’янець-Подільського району закинув у Дністер 5 сіток, у які попалося дві сотні рибин. Про це повідомляють в УМВС України в Хмельницькій області.

Працівники лінійного пункту міліції з обслуговування Дністровського водосховища Кам’янець-Подільського райвідділу міліції спільно зі співробітниками Хмельницькдержрибохорони, громадським формуванням «Самооборона» та представниками Комітету боротьби з корупцією в міліції близько 9 години ранку в селі Гораївка на березі річки Дністер виявили факт браконьєрства.
Місцевий житель розкинув 5 рибальських сіток загальною довжиною у півкілометра, в які потрапили близько двохсот рибин. Сума завданих збитків склала більше 7 тисяч гривень.
На Хмельниччині попри заборону чоловік наловив риби на 7 тисяч гривень
По даному факту працівники Кам’янець-Подільського райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
Правоохоронці нагадують, що з 1 квітня триває операція «Нерест» і ловити рибу у водоймах — заборонено. По області постійно курсують рейдові групи і виявляють порушників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього