На Хмельниччині порушники митних правил сплатять до бюджету 13 мільйонів гривень
Протягом першого півріччя 2015 року працівниками Хмельницької митниці ДФС заведено 58 справ про порушення митних правил на загальну суму майже 13 мільйонів гривень, що на 14 справ менше у порівняні з аналогічним періодом минулого року.На Хмельниччині порушники митних правил сплатять до бюджету 13 мільйонів гривень
Протягом першого півріччя 2015 року працівниками Хмельницької митниці ДФС заведено 58 справ про порушення митних правил на загальну суму майже 13 мільйонів гривень, що на 14 справ менше у порівняні з аналогічним періодом минулого року.

В основному порушники митного законодавства переміщували товари через митний кордон України з поданням документів, що містять неправдиві дані – 14 справ про ПМП (ст. 483 МКУ), не доставляли товари та документи у встановлений строк – 14 справ про ПМП (ст. 470 МКУ) та неправомірно звільнялись від сплати митних платежів – 16 справ про ПМП (ст.485 МКУ).

Серед предметів правопорушення – транспортні засоби, килимові вироби та інші промислові вироби.

За вказаний період митницею направлено до судових інстанцій 7 справ про порушення митного законодавства, в результаті розгляду яких за судовими рішеннями на незаконослухняних суб’єктів накладено штрафів на суму понад 300 тисяч гривень.

Також протягом січня-серпня поточного року митницею розглянуто 31 справу про порушення митних правил. Відповідно, на зловмисників накладено штрафів на суму майже 3 мільйони гривень.

Плідною є також співпраця між Хмельницькою митницею та митними органами іноземних держав. Так, завдяки таким спільним діям заведено 27 протоколів про ПМП на суму майже 13 мільйонів гривень, що складає 47 відсотків від загальної кількості заведених справ митницею за вісім місяців поточного року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього