На Хмельниччині посадовці незаконно використали понад 1 мільйон гривень бюджетних коштів
Схему неправомірного використання коштів, виділених з місцевого бюджету на проведення ремонту приміщень військової частини, виявили в ході документального дослідження співробітники підрозділу боротьби з відмивання доходів Державної фіскальної служби Хмельниччини.На Хмельниччині посадовці незаконно використали понад 1 мільйон гривень бюджетних коштів
Схему неправомірного використання коштів, виділених з місцевого бюджету на проведення ремонту приміщень військової частини, виявили в ході документального дослідження співробітники підрозділу боротьби з відмивання доходів Державної фіскальної служби Хмельниччини.
Як встановили податківці, відповідно до рішення однієї з міських рад, бюджетні кошти у сумі 1,2 мільйона гривень було перераховано на проведення капітального ремонту будівель на території військової частини.
Надалі її посадові особи під виглядом виконання договорів підряду з капітального ремонту безпідставно перерахували дану суму на розрахункові рахунки двох приватних підприємств, які виконали зазначені роботи ще до укладення даних угод за рахунок спонсорських коштів та благодійних внесків громадян.
Уся схемна круговерть підтверджується первинними бухгалтерськими документами, витягами з регістрів бухобліку та іншими зібраними в ході перевірки матеріалами.
Таким чином в порушення Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01 червня 2010 року № 2289-VI посадовцями не було проведено процедуру закупівлі згідно з порядком, визначеним даним законом, що призвело до неправомірного використання бюджетних коштів, повідомляють на сайті ДФС України в області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього