На Хмельниччині посадовці підробили документи і "кинули" державу
Унаслідок підроблення офіційних документів на рахунок ТОВ незаконно перераховано кошти державного фонду регіонального розвитку на суму майже 193 тисячі гривень.На Хмельниччині посадовці підробили документи і "кинули" державу
Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено зловживання у ході реалізації інвестиційного проекту «Будівництво очисних споруд в смт Теофіполь Хмельницької області», повідомив керівник прокуратури Василь Сліпець.
Встановлено, що службові особи одного з будівельних товариств, зловживаючи службовим становищем та за попередньою змовою із замовником, у грудні минулого року внесли до актів виконаних робіт завідомо неправдиву інформацію про завершення в повному обсязі будівництва очисних споруд у Теофіполі. Насправді, товариством не була виконана частина робіт із влаштування основи під’їзної дороги, насадження у котлованах-відстійниках рослинності тощо.
Унаслідок підроблення офіційних документів на рахунок ТОВ незаконно перераховано кошти державного фонду регіонального розвитку на суму майже 193 тисячі гривень.
За вказаним фактом місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Досудове розслідування доручено Теофіпольському відділу поліції, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього