На Хмельниччині посадовець-корупціонер виділив собі і родичеві більше 1,7 га землі

На Хмельниччині посадовець-корупціонер виділив собі і родичеві більше 1,7 га землі
Прокуратурою Старосинявського району складено та направлено до суду протокол про вчинення місцевим сільським головою адміністративного правопорушенняНа Хмельниччині посадовець-корупціонер виділив собі і родичеві більше 1,7 га землі
Прокуратурою Старосинявського району складено та направлено до суду протокол про вчинення місцевим сільським головою адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП. За результатами судового розгляду посадовця визнано винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Сільського голову притягнуто до адмінвідповідальності за те, що він умисно та свідомо не повідомив сесію сільської ради про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який полягав у безпосередній участі цього посадовця в розгляді сесією питань за його ж заявою та заявою родича. Питання стосувались відведення їм у власність земельних ділянок загальною площею більше 1,7 га для ведення особистого селянського господарства.
За вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, на винного накладено штраф у розмірі 1700 гривень.

Наголошуємо, з 26 квітня 2015 року Законом України «Про запобігання корупції» суттєво посилено адміністративну відповідальність за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією. Зокрема, за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ст.172-7 КУпАП) передбачено накладення штрафу від ста до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 до 13600 грн.), а також з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік, якщо особа раніше вже була піддана адмінстягненню за таке правопорушення.

Залишити відповідь