На Хмельниччині посадовця підозрюють у заволодінні бюджетними коштами
На Хмельниччині виявлено черговий факт заволодіння за сфальшованими документами коштами місцевого бюджету посадовцями органів місцевого самоврядування. Про це повідомив прокурор Старосинявського району Мирослав Попадюк.На Хмельниччині посадовця підозрюють у заволодінні бюджетними коштами
На Хмельниччині виявлено черговий факт заволодіння за сфальшованими документами коштами місцевого бюджету посадовцями органів місцевого самоврядування. Про це повідомив прокурор Старосинявського району Мирослав Попадюк.

Зокрема, прокуратурою району у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення) КК України стосовно одного з місцевих сільських голів.

Встановлено, що цей посадовець підробив протокол і рішення сесії сільради про виплату йому матеріальної допомоги до дня місцевого самоврядування.

Хоча насправді депутати про зазначене питання не знали і за нього не голосували. Надалі за підробленими документами отримав «матеріальне стимулювання», яке витратив на особисті потреби.

Враховуючи категорію посадової особи органу місцевого самоврядування, підозру про вчинення вказаних кримінальних правопорушень йому повідомлено прокуратурою Хмельницької області, – повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього