На Хмельниччині посадовець підозрюється в одержанні хабара
Начальник Держреєстрслужби підозрюється в одержанні близько півмільйона гривень «відкатів» за реєстрацію угодНа Хмельниччині посадовець підозрюється в одержанні хабара
Прокуратурою Хмельницької області спільно з управлінням СБУ викрито на одержанні неправомірної вигоди у великому розмірі начальника Державної реєстраційної служби одного з районів Головного управління юстиції в області, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області .
Встановлено, що зазначений посадовець висловив представнику місцевого ТОВ прохання та поставив його у такі умови, за яких той повинен був систематично надавати цьому посадовцеві грошову винагороду в сумі 200 грн за кожен зареєстрований договір оренди земельних ділянок.
Таким чином, за вказівкою керівника Держреєстрслужби району протягом декількох місяців проведено державну реєстрацію 2212 договорів оренди земельних ділянок для ТОВ, що при обумовленій платі складає понад 440 тис грн неправомірної вигоди.
Після одержання від представника товариства чергового «траншу» хабара у розмірі 11 300 грн та талонів на 40 л бензину начальника вказаної служби було викрито правоохоронцями у його ж службовому кабінеті.
Прокуратурою області йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, – прохання надати та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища.
Наразі підозрюваного затримано на підставі ст.208 КПК України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього