На Хмельниччині посадовець вимагав від свого підлеглого 400 доларів
Правоохоронці затримали хабарника із державної служби з надзвичайних ситуацій.На Хмельниччині посадовець вимагав від свого підлеглого 400 доларів
Посадовець вимагав та отримав від свого підлеглого 400 доларів США за вирішення питання про не притягнення його до дисциплінарної відповідальності.
За інформацією працівників управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області слідчим відділом прокуратури задокументовано факт одержання неправомірної вигоди начальником одного з районних секторів Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області.
Посадовця затримали «на гарячому» під час одержання ним неправомірної вигоди у розмірі 400 доларів США від підлеглого йому працівника за вирішення питання про не притягнення його до дисциплінарної відповідальності та подальшого звільнення з посади.
Начальникові районного сектору ДСНС уже оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього