На Хмельниччині працівник міграційної служби вимагав хабар
Прокуратурою Хмельницької області спільно зі співробітниками УСБУ в області викрито на одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням, головного спеціаліста одного з районних секторів управління Державної міграційної служби України в області.На Хмельниччині працівник міграційної служби вимагав хабар
Прокуратурою Хмельницької області спільно зі співробітниками УСБУ в області викрито на одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням, головного спеціаліста одного з районних секторів управління Державної міграційної служби України в області.
Прес-служба прокуратури Хмельницької області повідомляє, що до цієї службової особи звернувся місцевий житель з питанням виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Головний спеціаліст, маючи на меті одержати від нього неправомірну вигоду, поставила вимогу передати їй 1700 гривень. При цьому вона достеменно знала, що вартість послуг з оформлення такого паспорта становить не більше 850 гривень.
Громадянин вимушений був погодитись на вимогу чиновниці і передав зазначену суму в її службовому кабінеті.
Прокуратурою Хмельницької області головному спеціалісту підрозділу УДМС України в області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього