На Хмельниччині працівники цегельного заводу вже три місяці не отримують зарплату
Бубнівський цегельний завод вже кілька місяців не працює, а його працівники упродовж трьох місяців не отримують зарплату. По допомогу вони звернулися до «Народного контролю».На Хмельниччині працівники цегельного заводу вже три місяці не отримують зарплату
Бубнівський цегельний завод вже кілька місяців не працює, а його працівники упродовж трьох місяців не отримують зарплату. По допомогу вони звернулися до «Народного контролю».

Зараз на підприємстві – тільки охоронець та пес. Автомобілі та ескалатори стоять розібрані – немає ні запчастин, ні коштів на їхній ремонт.

«Керівництво не має грошей, а хіба люди винні в цьому? Ми чесно відпрацювали і заробили ці копійки. Вже третій місяць нам ніхто не платить, а потрібно і до свят підготуватись, і заплатити за газ», – обурюється працівник ТОВ «Бубнівський цегельний завод» Микола.

Керівників підприємства журналісти так і не знайшли: на робочому місці їх нема, на дзвінки не відповідають.

Тож «Народний контроль» передав звернення працівників керівникові відділу Хмельницького обласного управління Держпраці Віталій Роздорожний. Він запевнив, що перші результати зверненню будуть вже за місяць.

Як стало відомо «Народному контролю», вже після виходу сюжету в ефір керівництво заводу пообіцяло працівникам виплатити заборгованість до Нового року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього