На Хмельниччині працівники міліції долучилися до ремонту військової техніки, яка вирушила у зону АТО
Працівники Чемеровецького райвідділу міліції зібрали гроші та закупили усі необхідні розхідні матеріали для ремонту двох «КрАЗів», які уже вирушили на допомогу нашим військовим у зону проведення антитерористичної операціїНа Хмельниччині працівники міліції долучилися до ремонту військової техніки, яка вирушила у зону АТО
Працівники Чемеровецького райвідділу міліції зібрали гроші та закупили усі необхідні розхідні матеріали для ремонту двох «КрАЗів», які уже вирушили на допомогу нашим військовим у зону проведення антитерористичної операції.

Ідея допомоги українській армії та збереження життя солдатів, які захищають нашу Батьківщину, об’єднала українців в різних куточках нашої країни. Не залишилися осторонь і мешканці Чемеровецького району.
Місцеві активісти вирішили переобладнати два вантажних автомобілі марки «КрАЗ» для потреб наших військових. До цієї ініціативи долучилися і працівники Чемеровецького райвідділу міліції, які зібрали кошти та закупили усі необхідні розхідні матеріали для проведення ремонтних робіт.
На Хмельниччині працівники міліції долучилися до ремонту військової техніки, яка вирушила у зону АТО
Безпосередню участь у ремонті «КрАЗів» брав заступник начальника райвідділу підполковник міліції Володимир Лиськів. У вільний від роботи час Володимир Володимирович приходив у майстерню і разом з іншими волонтерами займався ремонтними роботами.

Спільними зусиллями за доволі короткий час автівки було приведено у робочий стан і нещодавно вони вирушили у зону АТО. Щоб провести автомобілі, на центральній площі райцентру Чемерівці зібрались люди з усього району. Небайдужі приносили теплі речі та продукти харчування для наших солдатів, а дітки намалювали зворушливі малюнки та написали листи зі словами підтримки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього