Чотирнадцять викрадених та три спалених транспортних засоби на рахунку 20-річного зловмисника, якого, затримали працівники хмельницької міліції

На Хмельниччині працівники міліції затримали серійного викрадача автомобілівЧотирнадцять викрадених та три спалених транспортних засоби на рахунку 20-річного зловмисника, якого, затримали працівники хмельницької міліції.

На Хмельниччині працівники міліції затримали серійного викрадача автомобілів

Молодик спеціалізувався переважно на «Жигулях», які викрадав переважно у обласному центрі. За три місяці він примудрився викрасти 17 автомобілів та мотоциклів, 3 з яких спалив, намагаючись приховати сліди злочинів. Машини юнак викрадав з досить дивних міркувань – просто покататися або доїхати до необхідного пункту призначення. Як тільки у баку закінчувався бензин – одразу кидав транспортний засіб.

Після одного з угонів хлопець на викраденому «Фіаті» потрапив у поле зору працівників Державтоінспекції, які почали переслідування. Зрозумівши, що цього разу не вдасться втекти непоміченим, зловмисник вискочив на ходу з автомобіля та подався у ліс. Правоохоронцям тим часом службовою автівкою довелося блокувати некерований транспортний засіб, щоб він не наробив лиха.

Але не зважаючи на усі намагання, молодому чоловікові таки не вдалося уникнути відповідальності. За кілька днів працівники міліції, які здобули необхідну доказову базу, затримали юнака. Наразі відкрито кримінальне провадження одразу за трьома статтями: ч.2 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ч.2 ст.185 (крадіжка), ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція кожної з цих статей передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на різний термін, але остаточне покарання визначить суд.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту

На Хмельниччині працівники міліції затримали серійного викрадача автомобілів
Молодик спеціалізувався переважно на «Жигулях», які викрадав здебільшого у обласному центрі.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту