Художниця Ганна Азаренко найбільше полюбляє малювати людей.Художниця Ганна Азаренко найбільше полюбляє малювати людей.

“Зображати людські обличчя — дуже цікаво. Вони такі різні, такі неймовірні! Це мені ніколи не набридає. Я замальовую обличчя в маршрутах і потягах, у парках та на вулицях. У мене завжди з собою є кілька альбомів та олівці для цієї справи”, – розповідає вона.

На Хмельниччині працює художниця, що малює карикатури  людей  різних національностей та рис обличчя

Віднедавна писати портрети для молодої художниці, яка закінчила “графічний дизайн” у Хмельницькому національному університеті та магістратуру у Львівській національній академії мистецтв, — це ще й робота. Щоправда, написані нею обличчя викликають посмішки, адже малює вона карикатури та шаржі.

“Я працюю на міжнародному порталі, де отримую замовлення на карикатури з різних країн. Доводиться малювати людей різних національностей, з різними рисами обличчя та кольором шкіри”, – пояснює мисткиня.

Щоб написати карикатуру, треба з приязню поставитися до людини, яку зображаєш, полюбити її, зрозуміти, чому вона чи її друзі захотіли посміятися та пожартувати.

“Слід проаналізувати обличчя та його пропорції і знайти найбільш характерну рису, за якою цю людину пізнають, наприклад, гострий ніс, великі вуха чи широко посаджені очі, – ділиться секретами Ганна. – І хоч ця риса викривлюється чи перебільшується, але пропорції та силуети частин обличчя мають зберігатися”. У дівчини навіть з’явилася професійна “хвороба” – вона постійно аналізує обличчя людей (навіть тих, на кого не потрібно малювати карикатури) і шукає їхні характерні риси.

Спеціально для “Проскурівського телеграфу” Ганна Азаренко намалювала карикатури на кількох відомих людей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього