На Хмельниччині права дошкільнят захищає прокуратура
На Красилівщині дошкільнят-пільговиків не звільнили від плати за харчування.На Хмельниччині права дошкільнят захищає прокуратура
Прокуратура вимагає звільнити

Позовні вимоги до однієї з сільських рад Красилівського району щодо звільнення пільгових дошкільнят від плати за харчування пред’явила у суд Старокостянтинівська місцева прокуратура.
Як з’ясувалося, рішенням сесії сільради встановлено на 2016 рік батьківську плату за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі в розмірі 7 гривень за день та половину від цієї вартості – для багатодітних сімей.
Однак, всупереч законодавству, цим рішенням не передбачено звільнення окремої категорії батьків від плати за харчування дошкільнят. Зокрема, йдеться про дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей і таких, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Так, лише двох останніх категорій у сільському дитсадочку налічується 7 вихованців.
Як повідомив в.о. керівника місцевої прокуратури Олексій Олійник, названим рішенням порушено право на безоплатне харчування у дошкільних навчальних закладах дітей-пільговиків. У їх інтересах прокуратура звернулася в суд з позовом про зобов’язання сесії сільської ради внести до рішення відповідні зміни, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього