На Хмельниччині правоохоронці затримали юних магазинних злодіїв

На Хмельниччині правоохоронці розкрили ряд крадіжокНа Хмельниччині правоохоронці розкрили ряд крадіжок

На Хмельниччині правоохоронці затримали юних магазинних злодіїв.
П‘ятеро мешканців Теофіпольського району віком від 17 до 22 років підозрюються у крадіжках продуктів харчування та грошей з сільських магазинів. Наразі уже доведено причетність юнаків до трьох випадків, тривають подальші перевірки на їх причетність до вчинення аналогічних злочинів.
Вперше молодики «засвітилися» ще у червні поточного року. До торгівельних закладів проникали щоразу іншим способом — десь зривали не надто надійний замок, десь залазили всередину через горище. Брали нехитрий крам — пиво, солодощі, продукти, інколи — незначні суми грошей, які зберігалися у касах. Сергій Шпиця, власник одного з магазинів розповів, що на момент крадіжки у приміщенні на видному місці стояв ноутбук, але злодії його чомусь не взяли.

Усі члени групи мешкали неподалік один одного та тривалий час товаришували. Двоє із них раніше уже мали кримінальний досвід і були засуджені за вчинення крадіжок. Об‘єднав хлопців для реалізації злочинних намірів найстарший 22-річний молодик, який розподіляв між ними злочинні ролі.
Працівники міліції викрили крадіїв завдяки оперативній інформації. Коли правоохоронці, збираючи доказову базу, прийшли для проведення огляду за місцем проживання одного з хлопців, то були вкрай здивовані. Окрім усього іншого, юнак влаштував у себе дома наркопритон, у якому молодь за допомогою саморобних пристроїв, так званих «бульбуляторів», споживала наркотики. Тепер хлопцям доведеться відповідати відразу за двома статтями.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього