На Хмельниччині правоохоронці спільно з громадськими помічниками проводять активну профілактичну роботу серед людей похилого вікуЗ початку року дільничні інспектори міліції Шепетівського МВ УМВС спільно з членами громадських формувань відвідали уже близько 250 будинків, в яких мешкають люди похилого віку.З початку року дільничні інспектори міліції Шепетівського МВ УМВС спільно з членами громадських формувань відвідали уже близько 250 будинків, в яких мешкають люди похилого віку.

На жаль, пенсіонери є однією із найбільш вразливих категорій осіб і найчастіше стають жертвами безсовісних крадіїв та грабіжників, котрі, проникаючи в будинки самотніх дідусів та бабусь, забирають у них останнє, нерідко завдаючи потерпілим ще й фізичної шкоди. А про шахраїв годі й говорити! Складається враження, що лжелікарі, соціальні працівники та народні цілительки в черзі стоять до довірливих пенсіонерів. Майже кожного дня на території області фіксуються факти шахрайств, вчинених стосовно людей похилого віку.

Щоб хоч якось змінити цю сумну тенденцію, дільничні інспектори Шепетівського міськвідділу міліції разом з громадськими помічниками регулярно відвідують пенсіонерів, особливу увагу приділяючи тим, хто живе окремо від родичів. Правоохоронці проводять профілактичні бесіди та дають поради, як вберегти своє житло від крадіїв та не потрапити на вудку підприємливих шахраїв.

Не оминають працівники міліції і теми протидії насильства в сім’ї, яке вчиняється стосовно осіб похилого віку. Адже старенькі навряд чи можуть чинити належний опір, коли на них підіймають руку. Задля недопущення подібних фактів правоохоронці проводять профілактичні бесіди з рідними та сусідами пенсіонерів.

— Завдяки таким візитам громадяни мають можливість особисто познайомитися зі своїм дільничним інспектором, поділитися наболілими проблемами та отримати кваліфіковану консультацію, — говорить начальник Шепетівського МВ УМВС Сергій Бакун. — Крім того, під час зустрічей жителі району отримують візитки з інформацією про дільничного, який обслуговує територію, на якій вони проживають. З початку року наші дільничні інспектори роздали уже близько 1700 візиток. Така робота дає гарний результат, і ми проводитимемо її і надалі.

СЗГ УМВС України в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього