На Хмельниччині правоохоронці викрили 29 "одноруких" бандитів
Окрім грального обладнання під час обшуку працівники міліції вилучили обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, чернетки адміністратора, а також грошові кошти.На Хмельниччині правоохоронці викрили 29 "одноруких" бандитів
Окрім грального обладнання під час обшуку працівники міліції вилучили обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, чернетки адміністратора, а також грошові кошти.

Працівниками управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області було виявлено і задокументовано факт незаконної діяльності підпільного грального закладу у місті Волочиськ. Зал із «однорукими бандитами» розташовувався у цокольному приміщенні одного із гуртожитків.
Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в області Олександр Федорович, під час проведення санкціонованого обшуку було вилучено 29 гральних автоматів, обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, чернетки адміністратора, а також грошові кошти в сумі 1170 гривень.

Слідчим відділом Волочиського РВ УМВС України в Хмельницькій області за фактом незаконної діяльності грального закладу відкрито кримінальне провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються штрафом від сорока тисяч до п\’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього