На Хмельниччині правоохоронці вилучили 2400 літрів нелегального алкоголю
У ході проведення операції «Акциз-2015» працівниками оперативного підрозділу Головного управління Державної фіскальної служби було вилучено з протиправного обігу 2400 літрів спирту.На Хмельниччині правоохоронці вилучили 2400 літрів нелегального алкоголю
У ході проведення операції «Акциз-2015» з відпрацювання ринку фальсифікованих алкогольних напоїв працівниками оперативного підрозділу Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області спільно із співробітниками Державтоінспекції Летичівського райвідділу міліції на автотрасі, поблизу села Бохни, вилучено з протиправного обігу 2400 літрів спирту.
Рідина перевозилась у багажному відділенні автомобіля «Форд-транзит». Як пояснив водій затриманого транспортного засобу, продукція доставлялась у сусідню область з метою її подальшої реалізації.
Загальна вартість вилученого з протиправного обігу спирту склала 360 тисяч гривень, також як речовий доказ вилучено автомобіль, який використовувався для тіньового бізнесу.
За фактом незаконного транспортування з метою збуту підакцизного товару слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС у Хмельницькій області проводиться досудове розслідування за статтею 204 Кримінального кодексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього