На Хмельниччині приступлять до створення осередків Народної ради України – альтернативних органів самоврядуванняПро це “Незалежному громадському порталу” повідомив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій.Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій.

“Можна скати, що із завтрішнього дня, 23 січня, три опозиційні сили Хмельницької області (ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, УДАР) почнуть створювати осередки Народної ради України. Тобто, до прикладу, є Хмельницька обласна рада. За таким же принципом опозиція утворить обласну Народну раду”, – сказав він.

Також, за інформацією Сабія, в області плануються створити муніципальну міліцію, яка скадатиметься з теперішніх загонів самооборони, які задіяні для охорони Євромайдану.

Як відомо, сьогодні в Україні створено Народну Раду замість Верховної. Народна Рада України є органом представництва народних депутатів із захисту Конституції.

До об’єднання входять народні депутати-опозиціонери та позафракційні, які залишаються на позиції захисту Конституції, конституційного ладу, демократії, парламентаризму і виступають проти диктатури і узурпації влади режимом Януковича. Від Хмельниччини туди ввійшли свободівець Ігор Сабій та бютівець Олег Лукашук.

Як пише “Українська правда”, Народна Рада здійснюватиме повноваження представників законодавчої гілки влади з контролю за реалізацією питань, які згідно з р. 4 Конституції віднесено до повноважено Верховної Ради і “які нині узурповані режимом Януковича”.

Згідно з Декларацією, у Криму, кожній області, в Києві та Севастополі, в містах та районах на базі депутатських фракцій опозиційних партій в обласних, міських та районних радах утворюються місцеві Народні Ради як міжфракційні депутатські об’єднання, які разом з загальнонаціональною Народною Радою здійснюють захист Конституції, прав та свобод людини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього