На Хмельниччині присудили персональні стипендії для обдарованих дітей
Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання комісій з присудження персональних стипендій для обдарованих дітей та творчої молоді і провідних митців області.На Хмельниччині присудили персональні стипендії для обдарованих дітей
Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання комісій з присудження персональних стипендій для обдарованих дітей та творчої молоді і провідних митців області.

Персональні стипендії присуджуються щороку на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік.

Під час засідання комісій, до складу яких увійшли провідні спеціалісти в галузі культури і мистецтва, з-поміж претендентів обрали найдостойніших. Це десятеро митців, творчість яких здобула широке визнання і служить збагаченню духовності народу, примноженню цінностей культури і мистецтва Хмельниччини, а також десятеро обдарованих дітей і творчої молоді, які досягли високого виконавського рівня, проводять активну творчу діяльність суспільного значення, а їхні досягнення є вагомим внеском у культурно-мистецькі надбання області, сприяють культурно – естетичному вихованню підростаючого покоління і населення загалом.

Ірина Трунова, начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації під час засідання наголосила, що присвоєння персональних стипендій є сприянням влади краю всебічному гармонійному розвитку обдарованих дітей, підтримкою провідних митців попри всі політичні та економічні труднощі. Також додала, що ця традиція продовжуватиметься і надалі, адже в дитячих мистецьких школах навчаються надзвичайно обдаровані діти, а провідні митці створюють високомайстерні, довершені твори.

Щомісячно впродовж календарного року провідні митці отримуватимуть по 300 гривень, обдарована творча молодь по – 200 гривень.

Отже, персональні стипендії у 2016 році отримають такі провідні митці області:

Винник Ірина Юріївна – провідний майстер сцени, актриса Хмельницького академічного обласного театру ляльок;

Віт Олександр Віталійович – артист драми І категорії Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького;

Гурєєв Олександр Володимирович – викладач вокально – хорового відділу ПСМНЗ „Нетішинська міська школа мистецтв”;

Гуцал Олександр Панасович – викладач відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти», керівник духового оркестру Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби;

Демчук Надія Василівна – член Національної спілки майстрів народного мистецтва України;

Дробіт Степан Зіновійович – артист хору академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»;

Качуринець Сергій Євгенович – артист балету академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»;

Олійник Володимир Григорович – Голова Хмельницької обласної організації ВГО «Український клуб», голова правління Хмельницької міської літературної спілки «Поділля»;

Похно Іван Васильович – викладач відділу декоративно-прикладного мистецтва Чемеровецької дитячої художньої школи;

Фурман Олена Володимирівна – викладач хореографічного відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв.

Персональні стипендії також отримають десятеро обдарованих дітей та творчої молоді:

Гареник Михайло – артист студії народного танцю при академічному ансамблі пісні і танцю «Козаки Поділля», учень дитячої музичної школи №2 м.Хмельницького;

Гончар Ілля – учень класу бандури Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга»;

Дудник Дар’я – учениця класу фортепіано ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»;

Івахов Іван – учень класу відділу струнно-смичкових, духових та ударних інструментів Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені Миколи Мозгового;

Лівіцький Олександр – учень відділу сольного співу (естрадний) та інструментального відділу (клас фортепіано) Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв;

Мудрий Іван – студент відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби;

Побережний Олександр – учень класу мідних духових інструментів (труба) Хмельницької дитячої школи мистецтв;

Собчук Ярослав – учень театрального відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв;

Терещенко Дмитро – учень відділу народних інструментів класу акордеону Хмельницької дитячої музичної школи № 1 імені Миколи Мозгового;

Фінагеєва Анастасія – учениця Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.