На Хмельниччині привітали з днем народження найстарішого ветерана ОВС
Ветеран органів внутрішніх справ, учасник Великої Вітчизняної війни Анатолій Лучинський присвятив службі в органах внутрішніх справ 27 років життя.На Хмельниччині привітали з днем народження найстарішого ветерана ОВС
Ветеран органів внутрішніх справ, учасник Великої Вітчизняної війни Анатолій Лучинський присвятив службі в органах внутрішніх справ 27 років життя.
По завершенні війни Анатолій Михайлович ще 7 років прослужив матросом на кораблі, який курсував біля берегів Японії. Повернувшись згодом на Хмельниччину, знову вирішив одягнути форму і влаштувався на роботу у Летичівський райвідділ міліції. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
Пройшовши усі щаблі міліцейської служби, полковник міліції Лучинський у 1984 році пішов у відставку з посади начальника районного реєстраційно-екзаменаційного відділу ДАІ. Але й будучи на заслуженому відпочинку, не полишав активної життєвої позиції, ділячись своїм багатим досвідом з молодим поколінням правоохоронців.
З 88-ю річницею від дня народження колегу у відставці приїхав привітати заступник начальника управління МВС України в Хмельницькій області Сергій Мельник.
Від імені колективу органів внутрішніх справ ветеранові подарували сучасний телевізор, аби він завжди був у курсі останніх подій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього