На Хмельниччині призов на строкову службу відкладено майже на місяць
Цього тижня стало відомо про те, що змінився графік відправок команд громадян, які призиваються на строкову військову службу. Відправки юнаків до навчальних центрів, які мали стартувати 5 жовтня і тривати до кінця листопада, будуть відбуватися з 2 по 20 листопада включно.На Хмельниччині призов на строкову службу відкладено майже на місяць
Цього тижня стало відомо про те, що змінився графік відправок команд громадян, які призиваються на строкову військову службу. Відправки юнаків до навчальних центрів, які мали стартувати 5 жовтня і тривати до кінця листопада, будуть відбуватися з 2 по 20 листопада включно.

«Відповідно до Указу Президента про організацію та проведення заходів призову на строкову військову службу відправки молодого поповнення з числа громадян, які досягли 20-річного віку, планувалися на жовтень та листопад. Керівництвом ЗСУ було прийнято рішення про те, що ці відправки потрібно перенести на листопад, а саме на період з 2 по 20 листопада включно. У цей короткий термін будуть здійснені всі заходи щодо відправок молодого поповнення в команди, а також комплектування військових частин.

Як повідомляє \”podillya.tv\”,на даний час призов проходить з певними складнощами, які пов’язані із тим фактом, що юнаки після двох років важкої інтенсивної боротьби на сході України побоюються виконувати свій військовий обов’язок. Але ми всі повинні розуміти, що це їхній почесний обов’язок. Сьогодні навіть у країнах Прибалтики відновлено обов’язковий призов на строкову військову службу. Це є твердим аргументом на користь того, що ситуація у світі вимагає від країн і народів бути обороноздатними, і це питання в більшості держав, як і в Україні, виноситься на перший план», – повідомив т. в. о. військового комісара Кам’янець-Подільського ОМВК підполковник Володимир Возний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього