На Хмельниччині процвітає бракон'єрство
Правоохоронці відкрили стосовно підозрюваного кримінальне провадження та вилучили у нього близько 140 рибин та саморобне знаряддя лову.На Хмельниччині процвітає бракон'єрство
Правоохоронці відкрили стосовно підозрюваного кримінальне провадження та вилучили у нього близько 140 рибин та саморобне знаряддя лову, – про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
У рамках оперативно-профілактичної операції «Нерест» працівники Старосинявського райвідділу міліції на річці Іква затримали місцевого жителя, який здійснював вилов риби за допомогою саморобного пристрою — «хватки», використання якої заборонено.

Правоохоронці вилучили рюкзак, в якому знаходилось знаряддя лову, та близько 140 рибин, серед яких були карасі, лящі, коропи, соми та плотва. Збиток, завданий рибному господарству, складає більше 7 тисяч гривень.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України. Згідно цієї статті передбачається покарання у вигляді накладення штрафу в розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього