На Хмельниччині продають скраплений газ за завищеними цінами
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 18 регіональним операторам, що здійснюють реалізацію скрапленого газу в якості моторного пального на території Хмельницької області, унеможливити встановлення завищених, економічно необґрунтованих цін.На Хмельниччині продають скраплений газ за завищеними цінами
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 18 регіональним операторам, що здійснюють реалізацію скрапленого газу в якості моторного пального на території Хмельницької області, унеможливити встановлення завищених, економічно необґрунтованих цін.

Протягом жовтня 2015 року відбулося зростання роздрібних цін на скраплений газ в якості моторного пального в середньому на 25%. Зокрема, станом на 1 жовтня 2015 року ціна становила від 7,85 до 7,90 грн/л, а на 23 жовтня 2015 року – від 10,35 до 10,58 грн/л.

Аналіз зміни оптових та роздрібних цін на скраплений газ засвідчив, що на АГЗС окремих операторів ринку в деяких випадках встановлення роздрібних цін відбувається непропорційно зміні оптових цін та витрат на реалізацію, а саме: підвищення роздрібних цін відбувається швидше, ніж підвищення цін на оптовому ринку скрапленого газу.

Відділення запропонувало вжити невідкладних заходів для запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, а також припинення дій, що можуть мати негативний вплив на конкуренцію.

Про результати розгляду рекомендацій реалізатори скрапленого газу повинні проінформувати відділення у десятиденний строк.

Окрім того, проводиться поглиблене дослідження підстав зростання роздрібних цін на скраплений газ в якості моторного пального.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту