На Хмельниччині продовжують тишком-нишком "розпілювати" бюджет
Органи прокуратури Хмельницької області не оминають увагою факти незаконного розпорядження коштами державного та місцевих бюджетів.На Хмельниччині продовжують тишком-нишком "розпілювати" бюджет
Органи прокуратури Хмельницької області не оминають увагою факти незаконного розпорядження коштами державного та місцевих бюджетів.
Так, прокуратурою області встановлено, що службові особи підрядних організацій та державного підприємства, яке забезпечує будівництво об’єктів соціальної сфери Хмельниччини, умисно завищили в актах приймання-виконання обсяг робіт із реконструкції Хмельницького обласного перинатального центру, спорткомплексу дитячо-юнацької спортивної школи, інших приміщень. У такий спосіб на оплату цих робіт з бюджету перевитрачено більше 150 тисяч гривень. За вказаним фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (розтрата чужого майна у великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.
Аналогічне кримінальне правопорушення виявлено прокуратурою Старосинявського району. Встановлено, що колишній начальник відділу освіти райдержадміністрації, попередньо змовившись із директором одного з ТОВ, на підставі складеного ними неправдивого акта передачі електроустаткування для навчального закладу, допустили розтрату майже 120 тисяч гривень бюджетних коштів.
У кримінальних провадженнях за цими фактами триває досудове розслідування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього