На Хмельниччині проклали дорогу до будинку заступника міського голови прямо через городи
Замість городу – дорога. На околиці Старокостянтинова проклали шлях до будинку заступника міського голови прямо через городи, запевняють місцев пенсіонериНа Хмельниччині проклали дорогу до будинку заступника міського голови прямо через городи
Замість городу – дорога. На околиці Старокостянтинова проклали шлях до будинку заступника міського голови прямо через городи, запевняють місцев пенсіонери.

Люди кажуть, в такий важкий час – кожен клаптик землі на вагу золота. Адже здебільшого годують свої родини з власних господарств та городів. Частину останніх нині використовують для будівництва дороги. Старокостянтинівці обурються, що відбувається це під патронатом самого міського голови Мельничука та його заступника Баб’юка, який придбав на цій вулиці житло.

І поки мешканці двох сусідніх вулиць сперечаються – депутати й надалі вирішують, як довести почате до кінця. Тож питання вулиці Заслуцької знову порушили на сесії міської ради.

Свою обіцянку очільник міста, схоже, й не збирався виконувати. І на скандальну вулицю, аби заспокоїти містян і все їм пояснити , не приїхав.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,