На Хмельниччині прокуратура повернула у власність держави земель на 17 мільйонів
Суд першої інстанції відмовив прокуратурі у задоволенні зазначеного позову. Відстояти інтереси громади прокуратурі області вдалось в апеляційному суді.На Хмельниччині прокуратура повернула у власність держави земель на 17 мільйонів
За апеляційною скаргою прокуратури Хмельницької області рішенням апеляційного суду задоволено позов прокуратури Кам’янеччини та скасовано 11 незаконних наказів Головного управління Держземагентства в області і визнано недійсними 11 договорів оренди землі.
Цими наказами та договорами оренди жителю м. Києва, з порушенням процедури набуття права оренди на земельні ділянки із метою ведення фермерського господарства, затверджено проекти землеустрою та передано в оренду понад 810 га земель на території Колодіївської сільської ради Кам’янець-Подільського району.
Зазначені земельні ділянки, вартістю більше 17,7 мільйона гривень, надано без належного обґрунтування фермером необхідності отримання таких великих площ. Окрім цього, спірні землі надано в оренду не єдиним масивом, як того вимагає закон, а розташовані на відстані до 150 км одна від одної.
Суд першої інстанції безпідставно відмовив прокуратурі у задоволенні зазначеного позову. Відстояти інтереси громади прокуратурі області вдалось в апеляційному суді.
Таким чином, завдяки прокурорському втручанню більше 810 га земель підлягають поверненню до державної власності, що дасть можливість для реального задоволення особистих потреб жителів Кам’янець-Подільського району в отриманні земельних ділянок, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього