На Хмельниччині прокуратура стала на захист трьох дітей
Прокуратура міста Нетішина відреагувала засобами представницького характеру на порушення житлових прав трьох неповнолітніх дівчаток, одна з яких – інвалід.На Хмельниччині прокуратура стала на захист трьох дітей
Прокуратура міста Нетішина відреагувала засобами представницького характеру на порушення житлових прав трьох неповнолітніх дівчаток, одна з яких – інвалід.
Прес-служба прокуратури Хмельницької області повідомляє, що батьки разом із цими дітьми на підставі ордеру проживали у двох кімнатах малосімейного гуртожитку. Надалі, з метою приватизації вказаного житла одноосібно, без дозволу органу опіки і піклування, батьки зняли дітей з реєстрації за місцем проживання. Натомість, за фіктивним договором найму житла, дітей було зареєстровано у квартирі родичів батька, хоча дівчатка фактично продовжували мешкати в гуртожитку.
Одразу ж після цього батько оформив за собою право власності на зазначені кімнати, оціночна вартість яких становить понад 300 тисяч гривень, та розлучився з дружиною.
Таким чином, внаслідок неправомірних дій подружжя неповнолітніх позбавлено участі в приватизації житла, що призвело до порушення їх законних прав.
Як повідомив прокурор міста Ігор Глушко, з метою захисту інтересів дітей прокуратурою Нетішина пред’явлено до суду позов про визнання недійсним договору найму жилого приміщення, скасування рішення щодо передачі у власність житла, визнання незаконним свідоцтва про право власності на житло, а також про визнання права за дітьми на проживання і приватизацію житла.
Крім того, для забезпечення позову, за заявою прокуратури міста судом накладено арешт на приватизоване майно із забороною його відчуження.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього