Встановлено, що службові особи одного з відокремлених підрозділів Південно-Західної залізниці, зловживаючи своїм службовим становищем, на підставі видаткових касових ордерів та платіжних відомостей про оплату праці

На Хмельниччині прокуратура виявила факт привласнення посадовцями Південно-Західної залізниці 290 тис грнНа Хмельниччині прокуратура виявила факт привласнення посадовцями Південно-Західної залізниці 290 тис грн

Хмельницькою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері виявлено факт привласнення посадовцями Південно-Західної залізниці 290 тис грн.

Встановлено, що службові особи одного з відокремлених підрозділів Південно-Західної залізниці, зловживаючи своїм службовим становищем, на підставі видаткових касових ордерів та платіжних відомостей про оплату праці, різних товарів, послуг, без підпису керівника установи незаконно заволоділи коштами залізниці на загальну суму понад 290 тис грн. Надалі ці особи привласнили зазначені кошти.

За вказаним фактом спеціалізованою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (привласнення чужого майна у великих розмірах) КК України. Прокуратура області контролює хід досудового розслідування, яке проводить лінійний відділ на ст. Хмельницький.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту