На Хмельниччині прокуратура захистила права співвласників будинку
Суд забезпечив поновлення прав жителів восьмиквартирного будинку у місті Деражня, серед яких є інваліди та пенсіонери.На Хмельниччині прокуратура захистила права співвласників будинку
За наполегливої позиції органів прокуратури Хмельниччини через суд забезпечено поновлення прав жителів восьмиквартирного будинку у м. Деражня, серед яких є інваліди та пенсіонери. Про це повідомив начальник Деражнянського відділу Хмельницької місцевої прокуратури Павло Маслюк.
За його інформацією, підставою для звернення прокуратури з позовом до суду в інтересах цих громадян слугувало те, що один із мешканців вказаного будинку, який займається адвокатською діяльністю, незаконно приватизував земельну ділянку площею 0,036 га, що належить до прибудинкової території. Тим самим він позбавив інших жителів багатоквартирного будинку можливості користуватись об’єктами та спорудами, призначеними для спільного користування, та права вільного проходу по території, яка прилягає до будинку, йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.
Районний суд необґрунтовано відмовив у задоволенні позовних вимог прокурора про визнання недійсними та скасування рішення Деражнянської міської ради і виданого на його підставі державного акту на право власності на цю земельну ділянку. Свою позицію та права громадян прокуратура відстояла в апеляційному суді, який повністю підтримав позовні вимоги прокурора.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього