На Хмельниччині прокуратура захистила сироту
Поки 16-річний сирота тимчасово проживав із опікуном, дві родички-пенсіонерки ледь не позбавили його права на це спадкове майно.На Хмельниччині прокуратура захистила сироту
Неповнолітній сирота зі с. Шаровечка Хмельницького району ще у 2012 році отримав у спадщину частину житлового будинку з господарськими будівлями. А поки він тимчасово проживав із опікуном в іншому місці, дві його родички-пенсіонерки ледь не позбавили 16-річного сироту права на це спадкове майно.
Вони, як співвласниці будинку, заявили до суду позов про припинення права дитини на частку у спільному майні, оскільки хлопець фактично не проживав у спірному будинку.
Із цих підстав в інтересах дитини органами прокуратури Хмельницької області здійснено вступ у судовий розгляд справи. Рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій позивачкам відмовлено у задоволенні позову.
Таким чином захищено право власності сироти на частку житла, якою він зможе розпоряджатися на власний розсуд при досягненні повноліття, йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього