На Хмельниччині прокуратура зобов'язала закарпатського підприємця повернути державі півмільйона гривень
Рішенням господарського суду Закарпатської області у повному обсязі задоволено позов Старокостянтинівського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі місцевого комбінату комунальних підприємств до фізичної особи-підприємця із ЗакарпаттяНа Хмельниччині прокуратура зобов'язала закарпатського підприємця повернути державі півмільйона гривень
Рішенням господарського суду Закарпатської області у повному обсязі задоволено позов Старокостянтинівського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі місцевого комбінату комунальних підприємств до фізичної особи-підприємця із Закарпаття, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
\”Встановлено, що торік за результатами відкритих тендерних торгів про закупівлю товарів за кошти бюджету цей суб’єкт господарювання уклав зі Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств договір про поставку автомобіля вантажного (сміттєвоза). За це підприємцю перераховано 500 тис. грн. державних коштів,\” – повідомив міжрайпрокурор Олексій Олійник.
Однак підприємець так і не доставив комунальникам запропонований автомобіль у передбачений угодою строк – грудень 2014 року, і гроші теж не повернув.
За позовними вимогами міжрайпрокуратури суд розірвав укладений договір та зобов’язав боржника повернути державі півмільйона гривень і сплатити комбінату 32 тис. грн. пені за несвоєчасне виконання договору.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього