На Хмельниччині пропонують безкоштовні квартири
Шістнадцять років добивається своєї квартири пані Раїса. У селі Глядки Волочиського району місцевий колгосп ще за часів Радянського Союзу почав зводити для своїх працівників двоповерхові чотириквартирні будиночки. Почав, але один із будинків так і не добудував. Бо наприкінці 90-х розпався…На Хмельниччині пропонують безкоштовні квартири
Шістнадцять років добивається своєї квартири пані Раїса. У селі Глядки Волочиського району місцевий колгосп ще за часів Радянського Союзу почав зводити для своїх працівників двоповерхові чотириквартирні будиночки. Почав, але один із будинків так і не добудував. Бо наприкінці 90-х розпався…

Жінка спочатку взялася самотужки доводити до пуття свою квартиру – поклала підлогу, встановила вікна та двері. Її ж сусіди до ремонтів не бралися, а потім узагалі відмовилися від отриманих у колгоспі квартир. Так і залишилася пані Раїса один на один із проблемою, коли будинок неможливо здати в експлуатацію, а, значить, і підключити до нього світло та газ. За 16 років не знайшлося і нових претендентів на квартири, та й особливо шукати їх ніхто не хотів – ані сільська влада, яка взяла недобудову на свій баланс, ані районна.

Журналістам «Народного контролю» у Волочиській районній адміністрації кажуть, що готові піти на зустріч будь-кому з громадян, хто хотів би проживати у цьому селі. В.о. голови Волочиської РДА Володимир Коваль обіцяє віддати квартири у цьому будинку абсолютно безкоштовно тим, хто їх візьметься добудувати.

Активісти «Народного контролю» теж докладуть максимум зусиль, щоб у пані Раїси з’явилися сусіди і будинок нарешті «зажив».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього