На Хмельниччині піротехніки закінчили навчання
Ці навчання відбувалися з використанням сучасного обладнання від Штабу командування Збройних сил США в Європі.На Хмельниччині піротехніки закінчили навчання
Піротехніки Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області завершили тритижневий навчальний курс з гуманітарного розмінування. Ці навчання відбувалися з використанням сучасного обладнання від Штабу командування Збройних сил США в Європі.

Американці передали для українських саперів засоби індивідуального бронезахисту, сучасні метало-детектори для пошуку вибухонебезпечних предметів, комплекти для маркування небезпечних територій, групові та індивідуальні комплекти забезпечення проведення робіт із гуманітарного розмінування. Після закінчення навчального курсу піротехніки отримали сертифікати про проходження інженерно-саперного курсу І рівня.

«Сподіваємося, знання, які набули хмельницькі рятувальники під час навчання, використовуватимуться лише у мирний час», – зазначив т.в.о. начальника Головного управління ДСНС України в області Дмитро Бондар.

Водночас один із представників американської делегації, експерт із знешкодження вибухонебезпечних предметів Дрю Хейм зізнався: під час навчань багато чого корисного дізнався від українських колег.

Подібні тренування цього року заплановані також у серпні-вересні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього