На Хмельниччині протягом доби вогнеборці ліквідували 7 пожеж
У Хмельницькій області ліквідували 5 пожеж сухої рослинності на відкритій території та 2 пожежі торфу.На Хмельниччині протягом доби вогнеборці ліквідували 7 пожеж
У Хмельницькій області ліквідували 5 пожеж сухої рослинності на відкритій території та 2 пожежі торфу.

Надзвичайна спека і надалі позначається на кількості пожеж на відкритих територіях Хмельницької області. Лише за минулу добу пожежно-рятувальними підрозділами Полонського, Деражнянського, Шепетівського, Новоушицького та Хмельницького районів ліквідовано 5 пожеж сухої рослинності на відкритих територіях та 2 пожежі торфу, повідомляють на сайті ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

У зв’язку з цим, Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області звертається до всіх громадян з суворим застереженням бути дуже обережними з вогнем у межах будь-якої природної території. Щоб Ваша необережність не стала причиною пожежі сухої трави, сміття – ніколи не підпалюйте її на галявинах у лісі, не викидайте недопалки поблизу доріг та річок, де найчастіше і відбуваються загоряння. Якщо Ви побачите, як це роблять інші, зупиніть їх та поясніть, чим це може бути небезпечним.
На Хмельниччині протягом доби вогнеборці ліквідували 7 пожеж
Рятувальники наголошують про заборону спалювання сухого листя, трави та іншої рослинності на території приватних землеволодінь тому, що це може призвести не тільки до пожеж та нещасних випадків, але і є надзвичайно небезпечним для навколишнього середовища. До складу сухої рослинності входять пил, окис азоту, вуглекислий газ, важкі метали та бензопирен, що може викликати в людини ракові захворювання.

Якщо ж Ви помітили пожежу, що починається, наприклад, невелике загоряння трави, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум\’я.

Якщо пожежа досить сильна, і Ви не можете ліквідувати її самотужки – якнайшвидше сповістіть тих, хто повинен цим займатися. Зателефонуйте до Служби порятунку за телефоном «101» та повідомте про місце події.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього