На Хмельниччині протягом двох діб піротехніки знищили 3 вибухонебезпечні предмети
25 березня об 11 годині піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області знищили 152-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої Світової війни, який був виявлений 24 березня в с. Котюржинці Красилівського району під час контрольного обстеження місцевості.На Хмельниччині протягом двох діб піротехніки знищили 3 вибухонебезпечні предмети
25 березня об 11 годині піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області знищили 152-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої Світової війни, який був виявлений 24 березня в с. Котюржинці Красилівського району під час контрольного обстеження місцевості.

Вже о 17 годині сапери знищили авіаційну бомбу часів Другої Світової війни, яку було виявлено напередодні в лісовому масиві поблизу с. Радівці Деражнянського району.

О 16 годині 24 березня піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС області знищили 152-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої Світової війни, що був виявлений в с. Котюржинці Красилівського району.
Загалом, із початку року на території Хмельниччини піротехніки знищили 135 вибухонебезпечних предметів.

Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону – 101!

ГУ ДСНС України
у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього