На Хмельниччині пройшли семінари від газети "Все про бухгалтерський облік"
З початку 2015 року представники Всеукраїнської бухгалтерської професійної газети \”Все про бухгалтерський облік\” у співпраці з провідними фахівцями Державної фіскальної служби Хмельниччини провели більше десяти 10 семінарів у містах і районах Хмельницької області з питань роз‘яснення податкових новацій.На Хмельниччині пройшли семінари від газети "Все про бухгалтерський облік"
З початку 2015 року представники Всеукраїнської бухгалтерської професійної газети \”Все про бухгалтерський облік\” у співпраці з провідними фахівцями Державної фіскальної служби Хмельниччини провели більше десяти 10 семінарів у містах і районах Хмельницької області з питань роз‘яснення податкових новацій.
У ході таких колективних комунікаційних заходів розглянуто основні зміни до Податкового кодексу України, які вступили в силу з 1 січня 2015 року. Зокрема, активно обговорювалась тема податкового компромісу, отримано відповіді на питання, що він дає і як ним скористатися, хто може піти на податковий компроміс і які зобов‘язання беруться до уваги.
Зважаючи на сільськогосподарську специфіку економічного потенціалу Хмельниччини активний діалог викликало податкове нововведення щодо застосування спрощеної системи для аграріїв. Також серед найпопулярніших тем основних напрямів податкової реформи – запровадження електронного адміністрування податку на додану вартість, сплата акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів. Ретельно проаналізовано теорію і практику самостійних доходів місцевих бюджетів та децентралізацію бюджетної політики.
Особливо продуктивні зустрічі відбулися з бізнес-спільнотою Кам‘янця-Подільського, Славути, Деражні, Красилова та Хмельницького.
Самі зустрічі з бізнесом дають чітке розуміння того, що незважаючи на складний час і стрімкі зміни у законодавстві, підприємницька спільнота Хмельниччини робить адекватні кроки для того, аби працювати ефективно, створюючи нові робочі місця та виплачуючи гідну заробітну плату своїм працівникам.
Зрештою, у часи кардинальних реформ та змін просто не обійтись без такого важливого фактора як своєчасне проведення інформаційно-роз‘яснювальних заходів та супроводження цього процесу у засобах масової інформації.
А серед креативних проектів видання \”Все про бухгалтерський облік\” стали уже стали популярними відзначення грамотами та цінними подарунками студентів-відмінників та переможців економічних олімпіад і конкурсів, зокрема, й податкового конкурсу дитячої творчості. Серед останніх позитивних кроків, – оголошений з 1 березня по 30 квітня 2015 року конкурс \”Фотосесія з улюбленим викладачем\”. Тут переможців очікують не лише призи, але й приємна можливість надрукувати статтю про свій виш в одній з наймасовіших всеукраїнських газет.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього