На Хмельниччині пройшли змагання юних чемпіонів з футболу

Під час шкільних осінніх канікул вихованці Кіцманської ДЮСШ (освіта) брали участь у міжобласному турнірі з футболу, що відбувся в Кам’янці-Подільському на Хмельниччині та був присвячений першому директору місцевої ДЮСШ.Під час шкільних осінніх канікул вихованці Кіцманської ДЮСШ (освіта) брали участь у міжобласному турнірі з футболу, що відбувся в Кам’янці-Подільському на Хмельниччині та був присвячений першому директору місцевої ДЮСШ.
Змагання проходили за круговою системою. У молодшій групі (2004-2006 рр.н.) змагалися 8 команд: три з Києва, дві з Кам’янця-Подільського, по одній з Віньківців і Хмельницького та наша, кіцманська команда (на знімку).

Боротьба за перемогу була цікавою і завзятою. Нашим землякам вдалося кілька разів перемогти, раз поступитися противникам і раз зіграти внічию. В результаті перше місце посіла команда з Києва, на другому — кіцманчани, треті — кам’янець-подільські футболісти.
Команди-переможці нагороджені відповідними кубками і медалями.
У складі Кіцманської ДЮСШ (освіта) виступили: Борис Візнюк, Петро Каралаш, Микола Каралаш з Шишківців, Микола Косташик, Олександр Косташик з Іванківців, Микола Унгурян, Михайло Тарновецький з Давидівців, Ілля Гугуман з Лашківки, Олександр Дячук з Кліводина, Микола Гнатчук, Мар’ян Семенюк з Суховерхова, Андрій Богданюк, Іван Вигнан, Іван Ласкович, Максим Сенищ, Владислав Козак, Владислав Руснак, Антоній Вінничук з Кіцманя.
Кращим гравцем турніру став Владислав Руснак. Поїздка відбулася завдяки підтримці батьків юних футболістів та спонсорів. До змагань команду готували тренери: викладач вищої категорії, відмінник освіти України Онуфрій Савчук та Іван Рихло.

* * *

У неділю, 10 листопада, на стадіоні м.Кіцмань відбувся перший турнір з футболу серед юнаків 2002-2003 рр.н., присвячений 25-ій річниці виведення військ з Афганістану. Змагання організували Українська спілка ветеранів Афганістану в районі, яку очолює Василь Кожухар, та Кіцманська ДЮСШ (освіта) за підтримки мецената Галини Кукурудзяк.
У турнірі взяли участь команди 4-х спортивних шкіл: з Чорнівки (Новоселиччина), Шилівців Хотинського району і дві команди Кіцманської ДЮСШ (освіта) — юнаки 2002 і 2004 рр.н.
Змагання проходили за круговою системою. Переможцем стала команда з Чорнівки Новоселицького району, яка набрала 7 очок. Почесне друге місце з результатом 5 очок посіли наймолодші учасники змагань — вихованці Кіцманської ДЮСШ (освіта-2004). Третє місце між собою розділили футболісти ДЮСШ Шилівці Хотинського району і Кіцманської ДЮСШ (освіта-2002).
Усі призери отримали медалі, грамоти відповідних ступенів і сертифікати на придбання спортінвентаря зі знижками. Команда-переможець, крім того, нагороджена кубком. Учасників, що представляли наш район, до змагань готували тренери Онуфрій Савчук, Іван Рихло та Степан Гуцуляк.На Хмельниччині пройшли змагання юних чемпіонів з футболу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього