На Хмельниччині псевдополіцейські виманили у жінки 500 євро
Шахраї обдзвонили 8 жителів села Крушанівка Кам’янець-Подільського району і таки натрапили на пенсіонерку, яка їм повірила.На Хмельниччині псевдополіцейські виманили у жінки 500 євро
Близько 2-ї години ночі у 75-річної жительки села Крушанівка Кам’янець-Подільського району задзвонив стаціонарний телефон. У слухавці жінка почула переляканий голос, дуже схожий на її сина, який зараз перебуває на заробітках у столиці. Чоловік повідомив, що збив людину, але ситуацію можна залагодити, якщо заплатити потерпілим.
Потім слухавку взяв інший чоловік, який представився працівником поліції, в деталях описав усю складність ситуації і повторив, що для залагодження справи потрібні гроші. У відповідь жінка погодилась і сказала, що у неї є тільки 500 євро. Псевдоправоохоронець запевнив, що для початку цього цілком достатньо і додав, що недалеко живе його добрий знайомий, який зможе забрати передачу. Потерпіла сама погодилась винести гроші на центральну вулицю, де і передала їх незнайомцю. А вранці жінка зідзвонилась із сином, і дізналась, що у нього все добре і ні в яку автопригоду він не потрапляв.
Як з’ясувалось, тієї ночі шахраї телефонували до 8-х жителів села і таки натрапили на пенсіонерку, яка їм повірила. Правоохоронці по даному факту відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Наразі проводиться оперативна робота по встановленню осіб зловмисників, повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього