На Хмельниччині рекреаційний центр прийняв особливих гостей
14 членів громадської організації «Світ без бар’єрів» відпочиватимуть за кошти міського бюджету.На Хмельниччині рекреаційний центр прийняв особливих гостей
14 членів громадської організації «Світ без бар’єрів» відпочиватимуть за кошти міського бюджету.
27 квітня у житті Рекреаційного центру сімейного типу «Берег надії» відбулась історично нова подія, а саме: вперше за період існування закладу, за сприяння міського голови Олександра Симчишина, управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради та громадської організації «Світ без бар’єрів» відбувся десятиденний заїзд – табірний збір містян, що пересуваються на інвалідних візках.
Фінансується табірний збір Хмельницькою міською радою. Під час збору люди з особливими потребами будуть навчатись самостійно пересуватись імітованими вулицями міста на візках, в побутових умовах, долати різного роду перешкоди. Крім того, на весь час активного відпочинку заплановано безліч інтелектуальних та фізично – корисних ігор та конкурсів, кожен отримає відзнаку за участь, повідомляють у міській раді.
Головною метою проведення табірного збору є надання внутрішньо-вольової сили хмельничанам з обмеженими фізичними можливостями. Для якісного та ефективного проведення навчання та змагань до табору запрошений учасник та переможець параолімпійських ігор Олександр Суханов, а також представники фондів та благодійних організацій.

На Хмельниччині рекреаційний центр прийняв особливих гостей

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього