На Хмельниччині робітник райдержадміністрації незаконно отримував заробітну плату
Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено, що службові особи одного з відділів Славутської РДА внесли неправдиві відомості до табелів обліку робочого часу, де зазначили про нібито відпрацьовані години робітником цього підрозділу.На Хмельниччині робітник райдержадміністрації незаконно отримував заробітну плату
Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено, що службові особи одного з відділів Славутської РДА внесли неправдиві відомості до табелів обліку робочого часу, де зазначили про нібито відпрацьовані години робітником цього підрозділу. Хоча він у той час фактично перебував за кордоном на підробітках.

Як наслідок, на підставі підроблених документів, за рахунок коштів державного бюджету робітникові незаконно виплачено понад 2000 грн. зарплати. За інформацією першого заступника керівника місцевої прокуратури Олександра Базана з’ясувалось, що цей працівник господарської частини є родичем службових осіб зазначеного відділу райдержадміністрації.

За вказаним фактом прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Досудове розслідування доручено Славутському відділу поліції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього