На Хмельниччині родичі померлого від грипу чоловіка звинувачують у його смерті завідувачку амбулаторії
Мати померлого Євгенія Пахолок каже: «Ми хочемо, щоб про цей випадок дізналася вся Україна. І вже звернулися із відповідними заявами і до правоохоронних органів, і до журналістів».На Хмельниччині родичі померлого від грипу чоловіка звинувачують у його смерті завідувачку амбулаторії
Мати померлого Євгенія Пахолок каже: «Ми хочемо, щоб про цей випадок дізналася вся Україна. І вже звернулися із відповідними заявами і до правоохоронних органів, і до журналістів телеканалів «Поділля-центр» та «News one». Окрім того, родичі чоловіка 29 січня взяли участь у зйомках передачі «Стосується кожного» телеканалу «Інтер».
Інвалід першої групи 35-річний Руслан Пахолюк із села Оленівка захворів 12 січня. До того впродовж чотирьох діб за його станом спостерігала медик амбулаторії села Кам’янка. За словами родичів, стан хворого не викликав у лікаря занепокоєння, хоча всі ці дні у чоловіка трималася температура близько 40 градусів та був виснажливий кашель. До стаціонару Руслан Пахолюк звернувся аж 16 січня за ініціативи близьких. Лікарі діагностували у пацієнта двобічну пневмонію та одразу підключили до апарату штучного дихання у реанімації. Проте врятувати життя хворого не вдалося. 17 січня, за день після госпіталізації, Руслан Пахолюк помер.
Прокуратура Кам’янець-Подільського району за заявою родичів відкрила кримінальне провадження за статтею 140 Кримінального кодексу України – неналежне виконання професійних обов’язків, яке спричинило тяжкі наслідки для хворого. Досудовим розслідуванням наразі займається районний відділ поліції. Розтин, проведений судмедекспертом, підтвердив: смерть наступила через двобічну пневмонію.
«Судмедексперт нам сказав: все сталося через втрачений час», – розповідає тітка Руслана Пахолюка Валентина Чечетова. Тим часом у Хмельницькому обласному лабораторному центрі Держсанепідслужби виявили збудника захворювання – це вірус грипу типу А.
Родичів Руслана Пахолюка найбільше обурює, що лікарка Каменської амбулаторії не відсторонена від роботи.
«Ця жінка – медик з багаторічним стажем, ще й депутат Кам’янець-Подільської районної ради», – каже Євгенія Пахолюк.
За словами матері померлого чоловіка, Руслан Пахолюк, хоч і страждав на ДЦП, не був хворобливим, повноцінно допомагав по господарству. Наразі батьки Руслана, аби привернути увагу до інциденту, надіслали відповідні звернення до Міністерства охорони здоров’я та до Генеральної прокуратури.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього