Люди не хочуть бачити при владі регіоналів, які винні в жертвах на Майдані та розпаленні війни на Донбасі. На Хмельниччині розгортається рух за народну сміттєву люстраціюЛюди не хочуть бачити при владі регіоналів, які винні в жертвах на Майдані та розпаленні війни на Донбасі.
На Хмельниччині розгортається рух за народну сміттєву люстрацію
Попередження про народну люстрацію відбулося на Хмельниччині. По тамтешніх містечках активісти возили сміттєвий контейнер і агітували виборців не голосувати за нинішніх і колишніх представників Партії регіонів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.
Активісти розповідали місцевим, хто з негідних кандидатів проходить по тому чи іншому округу, про ймовірні підкупи виборців і брудні технології. І переконували людей не вірити черговим обіцянкам регіоналів. Тим, хто попри все пройде до нового парламенту, обіцяють народну сміттєву люстрацію. \”Вони голосували за закони 16 січня. Всі знають про ці закони. На них лежить, на цих руках кров наших невинних українців, вони винні в ситуації на сході зараз. І вони знову мають нахабність лізти до Верховної Ради\”, – обурюється житель м.Старокостянтинів Павло Слабодинюк.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,