На Хмельниччині розпочали роботу 4 Центри безоплатної правової допомоги
Тридцятого червня у Кам’янці-Подільському, за адресою вул. Пушкінська, 44, (приміщення Державного казначейства України) був відкритий місцевий центр з надання безоплатної вторинної (адвокатської) правової допомоги.На Хмельниччині розпочали роботу 4 Центри безоплатної правової допомоги
Тридцятого червня у Кам’янці-Подільському, за адресою вул. Пушкінська, 44, (приміщення Державного казначейства України) був відкритий місцевий центр з надання безоплатної вторинної (адвокатської) правової допомоги.

Відтепер особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, матиме змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката, який надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта.

Як повідомляє podillya.tv, загалом з першого липня в Хмельницькій області розпочали роботу чотири таких Центри, зокрема в м. Хмельницький, м. Кам’янець-Подільський, м. Староконстянтинів та м. Шепетівка.

«Звичайно, Центри не можуть обслуговувати всіх бажаючих, але перелік тих в кого є таке право (за Законом) не малий: в першу чергу учасники бойових дій, учасники АТО, члени сімей загиблих. Також люди з доходом менше прожиткового мінімуму, інваліди, діти-сироти, біженці і т. д.», – зазначив у ФБ очільник Головного управління юстиції області Віктор Худняк, афішуючи відкриття аналогічного Центру в Хмельницькому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього