На Хмельниччині розпочалися профілактичні заходи для водіїв

На Хмельниччині розпочалися профілактичні заходи для водіїв
На території області проводитимуться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Номерний знак»На Хмельниччині розпочалися профілактичні заходи для водіїв
З початку року на Хмельниччині було скоєно 60 ДТП, винуватці яких зникли з місця події. У найкоротші строки практично всі лиходії були розшукані працівниками ДАІ. Але щоб таких інцидентів було якомога менше, з 19 по 30 листопада 2014 року на території області проводитимуться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Номерний знак».

У ДАІ зазначають, що останнім часом почастішали випадки експлуатації водіями незареєстрованих автомобілів, автомобілів без номерних знаків або з номерними знаками, що не належить цьому автомобілю чи не відповідають вимогам стандартів, з номерними знаками, закріпленими у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи з відстані 20 метрів.
Тож з метою підвищення дисципліни водіїв та полегшення роботи працівників міліції з розшуку та виявлення автомобілів, які залишили місця скоєння ДТП або якими незаконно заволоділи, з 19 по 30 листопада 2014 року на території області проводитимуться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Номерний знак». Працівники ДАІ виявлятимуть порушників, у яких номерні знаки на автомобілях перебувають у неналежному стані, і притягуватимуть їх до відповідальності.

Залишити відповідь